Strategický nákupčí přímého a nepřímého nákupu

Pro našeko klienta, mezinárodnívýrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Náplň práce

  • tvorba nákupní strategie přímého i nepřímého materiálu
  • zodpovědnost za správu přiděleného portfolia dodavatelů
  • poptávka nových dodavatelů, vyhodnocování jednotlivých nabídek, cenová vyjednávání
  • monitorování tržních trendů
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, 3 roky v oblasti projektového, komoditního či strategického nákupu
  • angličtina na úrovni profesionálního vyjednávání
  • praxe nutností, znalost nákupních procesů
  • výborné vyjednávací dovednosti
  • strategické myšlení, organizační dovednosti, týmovost
  • ochota k pracovním cestám

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Podnikové benefity ( 5 týdnů dovolené, penzijní pojištění ap.)
  • Platové ohodnocení podle délky praxe v oboru

Hledáme kandidáty ideálně z Ústí nad Labem a okolí, nástup dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v textovém formátu DOC, DOCX, ODT v češtině s foto (vloženou do CV) tj. ne PDF. T: 606772732, www.prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu-Praha 2, Lužická 5

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Ústí nad Labem, Louny

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé