Specialistu zpracování plastů pro lisovnu nástrojů

Pro našeko klienta, mezinárodní společnost v oblasti automotive, která nabízí možnost profesního růstu, hledáme Specialistu z oboru zpracování plastů pro lisovnu nástrojů

Náplň práce

  • tvorba koncepce výroby plastů
  • technická koordinace transferu nástrojů
  • specifikace nových norem pro plánované projekty
  • podpora projektů v sériové výrobě

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost konstrukce forem a plastových dílů podmínkou
  • praxi v oboru zpracování plastů
  • zkušenost s projekty instalace nástrojů do sériové výroby
  • aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • podnikové benefity ( 5 týdnů dovolené, penzijní pojištění ap.)
  • platové ohodnocení dle praxe

Hledáme kandidáty ideálně z Prahy 7, 8, 9, 10 a Prahy východ

nástup dohodou nebo ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném formátu DOC, DOCX, ODT v češtině s foto (vloženou do CV) tj. ne PDF, vše do 70KB. T: 606772732, prosperitahr@prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu-Praha 2, Lužická 5

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Praha-východ

Plat: 50000 - 70000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé