Specialista testovacích zařízení pro multimediální systémy v automotive

Pro našeko klienta, mezinárodní společnost v oblasti automotive, která nabízí možnost profesního růstu, hledáme kandidáty na pozic Specialista testovacích zařízení pro multimediální systémy v automotive

Náplň práce

  • Návrh a výstavba automatických testovacích zařízení pro multimediální systémy a telematické jednotky
  • Návrh HW a SW na základě vývojové specifikace, zprovoznění a uvolnění do výroby, následná technická podpora při řešení složitějších problémů
  • Úprava stávajících zařízení a podpora oddělení údržby
  • Spolupráce na realizaci projektů pro významné automobilové zákazníky
  • Komunikace v rámci projektového týmu (kvalita, logistika, plánování, IT)
  • Práce s moderními testovacími technologiemi od předních dodavatelů a možnost podílet se robotizaci a automatizaci výroby

Požadujeme

  • VŠ v oboru elektro, vhodné i pro absolventy nebo nebo SŠ (s praxí)
  • Komunikativní znalost AJ podmínkou
  • Znalost programovacího jazyka, automatizace a kamerových systémů výhodou
  • Analytické myšlení, pečlivost, inovativní přístup a kritický pohled

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Podnikové benefity ( 5 týdnů dovolené, penzijní pojištění ap.)
  • Platové ohodnocení podle délky praxe v oboru

hledáme kandidáty ideálně z Prahy 7, 8, 9, 10 a Prahy východ

nástup dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v textovém formátu DOC, DOCX, ODT v češtině s foto (vloženou do CV) tj. ne PDF, vše do 70KB. T: 606772732, prosperitahr@prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu-Praha 2, Lužická 5, foto si lze zmenšit přes www.resizer.cz

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Praha 4, 7, 8, 9, 10 a Praha východ

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 40000 - 55000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé