Rozpočtář dopravních staveb

Pro našeho klienta, mezinárodní stavební společnost, hledáme kandidáty na pozici Rozpočtář dopravních staveb

Náplň práce

*vyhledává a třídí informace nutné pro zpracování nabídek a pro obchodní činnost divize

* zpracovává přidělené zakázky- kontrola úplnosti předané dokumentace, pracovává cenovou nabídku dle pokynů OŘ ve spolupráci s ostatními rozpočtáři, zdůvodňuje investorovi zvolená technická řešení, zodpovídá za úplnost, kvalitu i včasnost odevzdání podkladů k přidělené zakázce, eviduje veškerou svoji práci podle firemních pravidel, resp. pravidel divize v listinné i elektronické podobě, zpřístupnuje výsledky výrobním divizí.

*pracuje v programu CROSS, ASPE a PROJEC

Požadujeme

*SŠ/VŠ technická, stavební a obchodní + praxe 1 rok podobné poziciv ( v dopravních, inženýrských i pozemních stavbách)

*znalost programů CROSS, ASPE a PROJEC-výhodou

* PC- uživatelsky Word, Excel, řid. průkaz sk. B

Hledáme kandidáty z Prahy 5,6, Kladna a okolí

Nabízíme

*zázemí mezinárodní společnosti

*podnikové benefity, platové podmínky 35-60000Kč, dle praxe v oboru + příplatky

*služební auto i k soukromému využití, mobil, notebook ap.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy ve formátu DOC, DOCX, ODT (ne PDF) v češtině a s foto (vloženou do CV, vše do 70KB) T: 606772732, E: prosperitahr@prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu.

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Praha

Plat: 35000 - 60000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé