Procesní inženýr

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledáme kandidáta na pozici Procesní inženýr

Náplň práce:

  • Vytváření postupů pro údržby a opravy strojů a zařízení

  • Úpravy a modifikace strojů a zařízení, spolupráce s údržbou

  • Zavádění TPM postupů a školení mechaniků a seřizovačů na nové technologie

  • Sledování výkonnosti strojů, optimalizace výrobních procesů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro

  • Dobrá znalost MS Office

  • Znalost práce s výkresovou dokumentací

  • Programování PLC, průmyslové roboty, pohony

  • Znalost CAD systémů, preferován SolidWorks

  • Znalost Lean production, SMED

  • Manuální zručnost a technické myšlení

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • možnost vzdělávání a profesního růstu

  • 5 týdnů dovolené, podnikové benefity

  • platové ohodnocení dle praxe v oboru a bonusy k výkonu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném formátu DOC, DOCX, ODT (ne PDF) jen v češtině, s foto (vloženou do CV, vše do 70KB). Foto si můžete zmenšit přes www.resizer.cz. prosperitahr@prosperitahr.cz

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Ústí nad Labem a okolí

Plat: 50000 - 60000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé