Inženýr výrobních zařízení (vybavení)-Elektro automotive

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost podnikající v oblasti automotive, hledáme kandidáty na pozici Inženýr výrobních zařízení (vybavení)-Elektro, automotive

Náplň práce

-vytváření konceptů potřebných pro výstavbu testovacích zařízení a následné uvedení do provozu

-vytváření nového / úpravy stávajícího vybavení podle zakázky a specifikace plánování výroby a kvality

-odborná komunikace s partnerským oddělením (interní i externí) o technických problémech a řešeních

-dodržování specifikací a provádění jejich optimalizace ve spolupráci s oddělením vývoje a plánování

-provádění optimalizace prostřednictvím pozměňovacích návrhů , aktivovat změny s cílem optimalizace

-tvorba technologické dokumentace

-podpora údržby, školení údržby a operátorů

Požadujeme

-VŠ technického (elektro-výhodou) směru/SŠ technického směru s maturitou + 1 rok praxe

-komunikativní znalost Anglického jazyka, německý jazyk výhodou

-znalost mechaniky

-znalosti v oblastech: automatizace, technologické dokumentace

-programování PLC výhodou

-řidičský průkaz skup. B

-uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

zajímavou práci v nadnárodní společnosti

motivující systém odměňování

zaměstnanecké benefity (penzijní připojištění, rekreace, vzdělávání, stravenky ap.)

osobní i profesní růst

Hledáme kandidáty z Prahy 7,8,9 a Prahy-východ

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy ve formátu DOC, DOCX, ODT (ne PDF) v češtině, s foto (vloženou do CV, vše do 70KB). T: 606772732, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu. Praha 2, Lužická 5, prosperitahr@prosperitahr.cz

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 35000 - 50000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé