Finanční účetní

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní firmu, hledáme kadidáty na pozici finanční účetní

Náplň práce

  • Zadávání, kontrola a účtování faktur v systému SAP, příprava plateb
  • Hmotný a nehmotný majetek, pokladna
  • Spolupráce na přípravě měsíční závěrky
  • Spolupráce s hlavní účetní

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření, vhodné i pro absolventy
  • Pokročilá znalost MS Excel, SAP-výhodou
  • Intrastat - výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Přesnost, zodpovědnost, analytické schopnosti

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Odborný i karierový růst, výuku angličtiny
  • Podnikové benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Studijní volno
  • Motivující systém odměňování

Hledáme kandidáty z Prahy 5, 6, 7, Slaného, Kladna a okolí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném formátu v češtině s foto (vloženou do CV, vše do 70KB)). T: 606772732, www.prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu. Foto si můžete zmenšit přes www.resizer.cz

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Praha 5, 6, 7, 8, Slaný, Kladno a okolí

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé