Elektrikář výrobních strojů a zařízení-směny

Pro našeko klienta, mezinárodní společnost, hledáme kandidáty na pozici Provozní elektrikář-automotive

Náplň práce

  • Diagnostika a odstraňování poruch na elektrické části výrobních zařízení
  • Pravidelné prohlídky a elektro opravy výrobních strojů a zařízení
  • Opravy a údržba elektroinstalace
  • Provádění drobné údržby k zajištění chodu objektu společnosti
  • Zajišťovat denní evidenci dat o spotřebách el. energie, vody, plynu

Požadujeme

  • Ideálně SOU/SŠ – elektro
  • Praxi v elektro údržbě výrobních linek, strojů a zařízení alespoň 1-2 roky i během studia
  • Vyhláška 50 (podmínkou), výhodou § 6, §8, §9-výhodou, upřednostníme
  • Orientaci v technické dokumentaciManuální zručnost, pečlivost, samostatnost
  • Znalost tvorby jednoduché elektro dokumentace - vytváření schemat (na PC výhodou)
  • Znalost PLC systémů výhodou, vhodné pro i pro absolventy s praxí

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Podnikové benefity (13 plat, stravování, dovolená navíc ap.)
  • Platové ohodnocení dle požadovaných zkušeností
  • Práci v provozu směn
  • Zajištěná dprava do zaměstnání
  • Hledáme kandidáty ideálně z Prahy 5, 6, Kladna a okolí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném formátu DOC,DOCX, ODT (tj. ne PDF, ZIP) v češtině s foto (vloženou do CV, vše do 70KB). T: 606772732, www.prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu. Praha 2, Lužická 5. Foto si můžete změnit přes www.resizer.cz

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Praha 5, 6, Kladno, Slaný

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé