Disponent námořních přeprav

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici Disponent námořních přeprav

Náplň práce

  • Organizace přeprav kusových zásilek (LCL přepravy) a přeprav celokontejnerových FCL zásilek, vyřizování reklamací, objednávky kontejnerů, komunikace se zákazníky, kalkulace cen, plánování nakládek, clení, monitoring zásilek ap.
  • Přepravy door-to-door i z přístavu do přístavu
  • Kontejnerová přeprava všemi typy kontejnerů (standard, high cube, open top, flat rack, reefer), komunikace se zákazníky, dopravci, rejdaři, zahraničními partnery
  • Přeprava nebezpečného zboží (dle klasifikace IMDG)
  • Zajištění vystavení celních dokladů a následné celní odbavení
  • Sledování rentability zásilek, vedení evidence realizovaných přeprav

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v logistice, zkušenost v oboru nám.přeprav import + export - podmínkou
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Zodpovědnost, samostatnost, umění jednat s lidmi, pečlivost
  • Práce s PC

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • podnikové benefity ( 5 týdnů dovolené, penzijní pojištění ap.)
  • platové ohodnocení podle délky praxe v oboru

hledáme kandidáty ideálně z Prahy, Kladna a okolí

nástup dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném formátu DOC, DOCX, ODT v češtině s foto (vloženou do CV) tj. ne PDF, vše do 70KB. T: 606772732, www.prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu-Praha 2, Lužická 5

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Praha, Praha-západ, Kladno

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé