Dispečer nákladní dopravy s plynulou češtinou, poročilou Aj

Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou firmu, hledáme kandidáty na pozici Dispečer mezinárodní nákladní dopravy s plynulou češtinou, poročilou angličtinou

Náplň práce

Zajišťování přeprav z ČR a Slovenska do EU i mimo EU (organizace a projednávání zakázek spojených s přepravou zboží, sledování přeprav), komunikace s klienty a dopravci, služební cesty, práce s pohledávkami.

Požadujeme

SŠ nebo VŠ ( výhodou logistika, mezinárodní doprava, mezinárodní obchod)+1 rok praxe i během studií na administrativní pozici, v logistice - upřednostníme)

Angličtina pokročile, čeština - rodilý mluvčí

Znalost práce na PC (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)

V případě kandidáta-cizince trvaly pobyt v ČR nebo ukončená VŠ v ČR

Komunikační, vyjadřovací schopnosti na výborné úrovni

Řidičský průkaz skupiny \\\"B\\\" výhodou

Nabízíme

Zázemí prosperující mezinárodní dopravní a logistické společnosti

Motivující finanční ohodnocení 30 -45000

Příjemné pracovní prostředí, důkladné zaškolení

Podnikové benefity

Lokalita: Praha 5

Nástup ihned nebo dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy ve formátu DOC,DOCX, ODT (tj. ne PDF, ZIP)jen v češtině s foto (vloženou do CV, vše do 70KB). T: 606772732, prosperitahr@prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu. Praha 2, Lužická 5

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Praha

Plat: 30000 - 45000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé