Analytik výroby

Pro našeko klienta, mezinárodní společnost v oblasti automotive, hledáme kandidáty na pozici Analytik výroby

Náplň práce

  • Provádění analýz desek tištěných spojů a hotových produktů pro automotive
  • Zjištění kořenových příčin a návrhy nápravných opatření
  • Vedení záznamů o provedených analýzách

Požadujeme

  • SOU/SPŠ-elektro
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost práce na PC-uživatelsky
  • Manuální zručnost
  • Analytické myšlení

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Podnikové benefity ( 5 týdnů dovolené, penzijní pojištění ap.)
  • Platové ohodnocení podle délky praxe v oboru

Hledáme kandidáty ideálně z Prahy 7, 8, 9, 10, Prahy východ  a okolí

Nástup dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v textovém formátu DOC, DOCX, ODT v češtině s foto (vloženou do CV) tj. ne PDF, vše do 70KB.

Prosperita HR, Praha 2, Lužická 5, 606772732

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Praha 7, 8, 9 10 a Praha východ

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé